קייטנות ומחנות גלישה

לאקדמיה לגלישה ניסיון של מעל 15 שנה בניהול והדרכת קייטנות גלישה, במסגרות מוסדיות ופרטיות. הקייטנות שלנו מנוהלות ברמה מקצועית מאוד גבוהה ומשלבות מגוון פעילויות בים ובחוף

קייטנות ומחנות הגלישה שלנו מתקיימות במועדונים שלנו בחוף הנכים (הרצליה) ובחוף בייז הילטון (תל-אביב).
הקייטנות מאושרות ע"י משרד החינוך וצוות המדריכים מוסמך קורס מדריכי גלישה של מכון ווינגייט. במהלך השנים אלפי ילדים עברו בקייטנות הגלישה שלנו, חלק גדול מחניכי הקייטנות מתאמנים בחוגים שלנו באופן קבוע במהלך השנה. קייטנים ותיקים יותר הפכו עם השנים למדריכים בקייטנות, חלקם חיילים וחלקם כבר סיימו שירות צבאי וחוזרים לצוות ההדרכה הקבוע שלנו. כזו היא האקדמיה לגלישה- משפחה גדולה של ילדי מים נצחיים החולקים דרך חיים.

אחת ההתמחויות הבולטות של האקדמיה לגלישה הינה נושא התוכן המקצועי העשיר. אנו יודעים להתאים מגוון רחב של פעילויות, בהתאם למצב הים, כשלכל פעילות מטרה/ ערך שחשוב לנו להעביר. על ידי מגוון רחב של פעילויות ואטרקציות אנו מעבירים לילדיכם בצורה מיטבית את יסודות הגלישה בדרך המשלבת המון המון המון פאן ופעילות גופנית.

חשוב לדעת! שוק קייטנות הגלישה בארץ מוצף ועל פניו נראה שכולם מוכרים פחות או יותר את אותו הדבר, אבל כאחד הגופים המקצועיים והוותיקים בתחום בארץ, נספר לכם שלא לא כך הדבר.
לפני שאתם מחליטים לאיזה קייטנת גלישה לשלוח את הילד שלכם, אנחנו ממליצים לכם לעשות בדיקה יסודית של מס' פרמטרים מהותיים, עליהם תוכלו לקרוא בבלוג שלנו: עשרת הדיברות לבחירת קייטנת גלישה

ההזדמנות לטבילת מים ראשונה

קייטנת הגלישה מהווה הזדמנות מצוינת לחשוף את ילדיכם לעולם הגלישה, לאפשר לו טעימה של ענף הספורט המיוחד הזה ובחינה משותפת, שלכם ושלו, האם תרצו לקחת את התחביב צעד אחד קדימה. הקייטנות מתקיימות בחופשת הקיץ, בחוהמ"ס ובחופשת הפסח. הקבוצות מחולקות לפי גיל ורמה מקצועית, ביחס חניכה של מדריך מוסמך לכל שבעה חניכים.

ים של יתרונות
החשיבות של פעילות גופנית כבר מוכרת וידועה. הורים יודעים היום שעל מנת ליצור איזון אנרגטי אצל ילדיהם, חשוב לדאוג שהם יעסקו בפעילות גופנית באופן קבוע. לספורט הגלישה באופן ספציפי קיימים מס' יתרונות וערכים מוספים, ברמה הפיזית ובמיוחד ברמה המנטאלית.
קייטנות הגלישה מאפשרות לנו לתת לילד/ה שלכם חוויה כיפית וטעימה מרוכזת של ספורט הגלישה ועולם הים. אנו משלבים פעילויות ים וחוף, תכנים ספורטיביים ותיאורטיים ושמים דגש על ערכים החשובים ללמידת עולם הגלישה ולחיים בכלל.

כמה דברים טכניים שחשוב לדעת:

כל הקייטנות של האקדמיה לגלישה מאושרות ע"י משרד החינוך
לכל קייטנה של האקדמיה לגלישה מנהל מקצועי ולוגיסטי
צוות המדריכים של הקייטנות פעיל ברובו במהלך כל השנה בחוגים ועבר הסמכה של קורס מדריכי גלישה בויינגייט. הקייטנות שלנו מאושרות ע"י משרד החינוך ומבוטחות באופן מלא. 
זהירות, זה ממכר!!!

לפרטים והרשמה:
תל-אביב (חוף הילטון) 03-9202777 | WhatsApp | הרשמה און ליין
הרצליה (חוף המרינה) 058-5000434 | WhatsApp |הרשמה און ליין 

 

מידע על קיטנות