עלינו

האקדמיה לגלישה הוקמה מתוך החזון לספק חינוך ודרך חיים ספורטיבית באמצעות הגלישה והים.

אנחנו באקדמיה לגלישה, מאמינים בגלישה ובספורט הימי כאמצעי לחינוך בלתי פורמלי לילדים ונוער, כפלטפורמה טיפולית, כפעילות גופנית איכותית לכל הגילאים וכדרך חיים בריאה לגוף ולנפש.
מזה שנים , אנחנו חווים בעשייה שלנו , כיצד הספורט הימי יכול להוות תרומה אדירה לתהליך ההתפתחות של הילד, הן הפיזי והן המנטאלי. בעזרת האנרגיות הנכונות, הידע המקצועי והליווי הנכון, כל אחד, בכל גיל, יכול למצוא את השלווה, הסיפוק והאיזון שהים מעניק ולהחדיר אותה לשאר תחומי החיים. מתוך המקום הזה ודרך החיים הזאת, בחרנו את המיקום של המועדונים שלנו, את השותפים העסקיים שלנו, את מנהלי המועדונים שלנו, את המדריכים שלנו ואת המוצרים אותם אנו מציעים לכם.

האקדמיה לגלישה הוקמה ע"י טל מצ'ורו, גולש רוח אולימפי לשעבר, אשר בין הישגיו הבולטים זכייה באליפות אירופה בשנת 2000. לאחר שהחליט לפרוש בגיל 23 מהספורט התחרותי ולאחר עבודה של כ-10 שנים כמאמן ומנהל מועדוני גלישה ברחבי הארץ, החליט טל לפתוח עסק משלו מתוך רצון עז להעביר הלאה את התשוקה, את הידע ואת אורח החיים הימי לכמה שיותר ילדים ומבוגרים.
טל עצמו, גילה את הגלישה בגיל 13, לאחר שהיה פעיל במגוון ענפי ספורט באופן מקצועי. טל מספר היום, בדיעבד, שהגלישה פתחה לו נתיב חדש של הצלחה ועשייה סביב הספורט הזה ובעיקר הרגשת שייכות שהיוותה עבורו בסיס להתפתחות והתקדמות אישית ומקצועית בכל התחומים.
טל היה ילד עם המון אנרגיות והוריו הבינו בגיל צעיר כמה הפעילות הספורטיבית תורמת לאיזון שלו, אבל רק כשגילה את הגלישה השיג איזון אשר השפיע, ומשפיע עד היום, על כל תחומי חייו.
לאחר שהדריך וניהל את חוגי הגלישה והקייטנות במשך שנים רבות, כיום טל מתעסק בניהול הכללי של האקדמיה לגלישה: הנחיית הצוותים המקצועיים, ניהול מחלקת אירועים, פיתוח עסקי ויזמות פרויקטים בתחום הימי בארץ ובחו"ל.

כיום האקדמיה לגלישה מתמקצעת בכל מה שקשור לפעילות חינוכית ימית לילדים ונוער ומתוך ההתמחות הזאת מציעה מגוון רחב של מוצרים: קייטנות, חוגים, אירועים בעלי זיקה ימית ועוד. מעבר לפעילות לילדים ונוער אנו מספקים פעילות למבוגרים בקבוצות/ מסגרת פרטית או פעילות אינדיווידואלית- תלוי בהעדפת הלקוח. כל הפעילות מתנהלת ע"י צוות מדריכים מקצועי ומיומן שהם שותפים לעשייה ומשפחה לכל דבר!