חוגים באקדמיה

חוגים באקדמיה לגלישה

צוות המאמנים הבכיר של האקדמיה התחיל את דרכו בגלישה התחרותית.
מהתנסותנו בתחום ומהאופן בו אנו חווינו את ההשפעה של העיסוק בספורט על החיים שלנו, צמח החזון של האקדמיה לגלישה לבנות מסגרת חינוכית בלתי פורמאלית, מקצועית וחברתית, שתאפשר לילדים ונוער לקחת את הגלישה שלהם לשלב מתקדם ומקצועי אשר ישפיע על כל תחומי החיים שלהם ויפתח אותם ברמה האישית.
מעבר למסגרת המקצועית, המטרה שלנו היא ליצור לילדים הרגשת שייכות, משפחה גדולה של גולשים וגולשות, ילדי מים, אשר מועדון הגלישה הוא הבית השני שלהם. במסגרת החוגים אנו שמים דגש ומקנים לילדים ערכים שאנו מאמינים בהם, כמו: משמעת, אחריות, עזרה הדדית. המאמנים שלנו עובדים עם הילדים ברמה הקבוצתית אבל גם ערניים מאוד לצרכים הרגשיים והמקצועיים של כל ילד בנפרד.

למה אצלנו

האקדמיה לגלישה היא מסגרת מאוד מקצועית ומסודרת ללימוד גלישה ולטיפוח התחום ודרך החיים אצל ילדיכם לטווח ארוך. לכל מועדון יש את המנהל המקצועי שלו  שאחראי על בניית התוכנית המקצועית יחד עם המדריכים, ע"פ רמת הקבוצה והמטרות אותן אנו רוצים להשיג.
המטרה שלנו היא שמועדון הגלישה יהפוך לבית שני עבור הילדים – מקום בטוח ומיטיב בו הם סופגים ערכים וכלים לחיים.
המועדונים שלנו מסודרים, עם מקלחות, תאי הלבשה ומרחב מקורה – דבר המהווה יתרון משמעותי והכרחי בחודשי החורף.מעבר לקבוצות החוגים אנו מקיימים במועדון נבחרות גולשים/גולשות שמשתתפים בתחרויות ארציות ויוצאים למחנות אימונים בחו"ל.
יתרון נוסף של האקדמיה לגלישה הוא התוכן המקצועי העשיר- הילדים מתנסים אצלנו במגוון עשיר של פעילויות מעבר לגלישה, כמו: אינדו-בורד, סקטבורדים מיוחדים במדמים גלישה, סאפים, קייאקים, סאפ מתנפח ועוד

על היתרונות שבחוג גלישה

בשנים האחרונות המודעות ליתרונות הגלישה אצל ילדים ובכלל, הולכת וגוברת.
במדינות מסוימות רופאים יכולים לרשום לילד שיעור גלישה במקום תרופות לוויסות הפרעות קשב וריכוז.
הגלישה מספקת הכנה מאוד טובה ואימון טוב ל"חיים האמיתיים" – התמודדות עם גלים שמגיעים, קבלת החלטות דינמית ומהירה בהתאם לתנאי הים. הים מלמד אותנו לקום מיד אחרי שנופלים ולנסות שוב.
אנחנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על יתרונות הגלישה בבלוג שלנו 

להרשמה ופרטים נוספים אנא מלאו פרטיכם בתחתית הדף וניצור אתכם קשר,
או התקשרו אלינו: 
הרצליה (גלישת גלים): 058-5000434 תל-אביב (גלישת רוח וגלים):03-9202777

מעוניינים להצטרף לחוגי הגלישה שלנו?!
החל מחודש אפריל 2021 אנו פותחים קבוצות חדשות וגם מאפשרים להצטרף לקבוצות שרצות 
מספטמבר. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס ההרשמה הדיגיטלי 
ואנו ניצור איתכם קשר: 

חוגים בהרצליה –
לימי הפעילות, מחירים והרשמה  לחץ כאן 

חוגים בתל-אביב –
לימי הפעילות, מחירים והרשמה לחץ כאן