חוגים באקדמיה

חוגים באקדמיה לגלישה

צוות המנהלים של האקדמיה לגלישה התחיל את דרכו בגלישה התחרותית.
מהתנסותנו בתחום ומהאופן בו אנו חווינו את ההשפעה של העיסוק בספורט על החיים שלנו, צמח החזון של האקדמיה לגלישה לבנות מסגרת חינוכית בלתי פורמאלית, מקצועית וחברתית, שתאפשר לילדים ונוער לקחת את הגלישה שלהם לשלב מתקדם ומקצועי אשר ישפיע על כל תחומי החיים שלהם ויפתח אותם ברמה האישית.
מעבר למסגרת המקצועית, המטרה שלנו היא ליצור לילדים הרגשת שייכות, משפחה גדולה של גולשים וגולשות, ילדי מים, אשר מועדון הגלישה הוא הבית השני שלהם. במסגרת החוגים אנו שמים דגש ומקנים לילדים ערכים שאנו מאמינים בהם, כמו: משמעת, אחריות אישית, עזרה הדדית, התמדה. המאמנים שלנו עובדים עם הילדים ברמה הקבוצתית אבל גם ערניים מאוד לצרכים הרגשיים והמקצועיים של כל ילד בנפרד.

למה אצלנו

האקדמיה לגלישה היא מסגרת מאוד מקצועית ומסודרת ללימוד גלישה ולטיפוח התחום ודרך החיים אצל ילדיכם לטווח ארוך. לכל מועדון יש את המנהל המקצועי שלו  שאחראי על בניית התוכנית המקצועית יחד עם המדריכים, ע"פ רמת הקבוצה והמטרות אותן אנו רוצים להשיג.
המטרה שלנו היא שמועדון הגלישה יהפוך לבית שני עבור הילדים – מקום בטוח ומיטיב בו הם סופגים ערכים וכלים לחיים.
המועדונים שלנו מסודרים, יש לנו מקלחות חמות, תאי הלבשה ומרחב מקורה – דבר המהווה יתרון משמעותי והכרחי בחודשי החורף. מעבר לקבוצות החוגים אנו מקיימים במועדון נבחרות לגולשים וגולשות מתקדמים. 
יתרון נוסף של האקדמיה לגלישה הוא התוכן המקצועי העשיר- הילדים מתנסים אצלנו במגוון עשיר של פעילויות מעבר לגלישה, כמו: אינדו-בורד, סקטבורדים מיוחדים המדמים גלישה, סאפים, קייאקים, סאפ מתנפח ועוד.. אף פעם לא משעמם אצלנו! 

על היתרונות שבחוג גלישה

בשנים האחרונות המודעות ליתרונות הגלישה אצל ילדים ובכלל, הולכת וגוברת.
במדינות מסוימות רופאים יכולים לרשום לילד שיעור גלישה במקום תרופות לוויסות הפרעות קשב וריכוז!!! זה באמת מאזן!!! 
הגלישה מספקת הכנה מאוד טובה ואימון טוב ל"חיים האמיתיים" – התמודדות עם גלים שמגיעים, קבלת החלטות דינמית ומהירה בהתאם לתנאי הים מלמדת אותנו להתמודד באופן כללי עם אתגרים בחיים. הים מלמד אותנו לקום מיד אחרי שנופלים ולנסות שוב.
אנחנו מזמינים אתכם לקרוא עוד על יתרונות הגלישה בבלוג שלנו 

רוצים לקבל מידע נוסף?? אנא מלאו פרטיכם בתחתית הדף וניצור אתכם קשר

מעוניינים להירשם לחוגי הגלישה שלנו?? 

חוגים בהרצליה –
לדף מידע חוגים 2023-2024 בהרצליה – לחצו כאן
מענה טלפוני 058-5000434 | 09-8665060 
למענה מהיר בוואטס אפ 
הרשמה און-ליין

חוגים בתל-אביב –
לדף מידע חוגים 2023-2024 בתל-אביב – לחצו כאן
מענה טלפוני 03-9202777 | 054-8804380
למענה מהיר בוואטס אפ 
הרשמה און ליין