יום פתוח סוכות 2017

יום פתוח לפעילות החוגים באקדמיה לגלישה הרצליה 

ביום שני, 9 באוקטובר 2017 בשעה 11:00, נקיים יום פתוח לפעילות החוגים שלנו באקדמיה לגלישה הרצליה. 
ביום הפתוח תוכלו לפגוש את מנהל החוגים שלנו, עודד מצ'ורו וחלק מצוות ההדרכה, לקבל אינפורמציה מרוכזת על הפעילות השנתית וילדיכם יוכלו להתנסות בגלישת גלים. 
האימונים אצלנו מתקיימים בימים שני, רביעי, חמישי, שישי ושבת. אתם מוזמנים להציץ במערכת השעות שלנו ולראות 
באיזה אימון נוח לכם להשתבץ.

הפעילות מתקיימת בכל השנה ובכל תנאי מזג האוויר. מתקן המועדון שלנו מאפשר לנו לייצר פעילות מגוונת גם כשתנאי הים / מזג האוויר אינם מאפשרים כניסה למים (ימים בודדים בשנה). במסגרת הפעילות השנתית הילדים מקבלים גם שיעורי תיאוריה (זרמים, כיווני רוחות, כללי בטיחות במים, כללי הנימוס בגלישה ועוד)
ואימוני כושר (פעילות אירובית, אימוני כוח ותרגילים לחיזוק היציבה ושרירי הליבה בגוף החשובים מאוד לגלישה). 
פעילות הגלישה מתאימה לכולם אך בעיקר ידועה בתרומה שלה לאיזון אנרגטי של ילדים עם אנרגיה מתפרצת/ היפראקטיביים.

לספורט הגלישה יתרונות רבים שחשוב שתכירו
ילדים שמתמידים בפעילות הגלישה ומתמודדים עם הים במצביו השונים נהיים ילדים קלילים יותר, זורמים יותר, יכולת האלתור שלהם משתפרת, הביטחון העצמי שלהם גדל. הם נהיים "אנשי פתרונות" – אנשים חיוביים יותר שיחפשו את הפתרון ולא את הבעיה, יראו את חצי הכוס המלאה. יכולת ההתמודדות שלהם במצבי לחץ והתמודדות עם מצבים בזמן אמת משתפרת פלאים והם בעצם מקבלים ארגז כלים חיוביים להתמודדות עם החיים. האקדמיה לגלישה מאפשרת לילדיכם להתקדם בקצב שלו ומאפשרת גם בסיס התמקצעות ברמה תחרותית למתאימים, במסגרת הנבחרות שלנו (נוער).

אנחנו באקדמיה לגלישה מחנכים באופן בלתי פורמלי באמצעות הים כבר שנים ובעלי ניסיון עם אוכלוסיות מגוונות (אוטיזם, בעיות רגשיות, נוער בסיכון). האימונים מתבצעים במסגרת קבוצתית אבל אנחנו מקפידים "לראות" כל ילד באשר הוא ולהתאים לו את ההדרכה אותה הוא צריך. יש ילדים שהחסמים שלהם רגשיים, יש ילדים שמסתירים את חוסר הביטחון שלהם מאחורי שכבות רבות, יש ילדים שהיכולת הפיזית שלהם היא שדורשת שיפור. כל ילד יקבל אצלנו את ההכוונה הנדרשת לתוצאות מקסימליות בפן האישי ובפן הפיזי. המטרה שלנו בעולם מלא מסכים וגירויים היא לתת לילדים בית שני, מקום איו הם יכולים לבוא לשבת עם החבר'ה גם כשאין אימון. אנחנו רוצים לתת להם את מתנת הים – חיבור לכל החיים, חיבור שמייצר תשוקה, תחושת הישגיות ומסוגלות בעבודה קשה והתמדה רבה. 

ההשתתפות ביום הפתוח מותנית בהרשמה מוקדמת בטלפון 058-5000434 / במייל: info@surfacademy.co.il  
או ע"י מילוי הפרטים שלכם בטופס שבתחתית העמוד. ניפגש בשעה 11:00 במועדון, רח' הצדף 3 (מתחם ארנה). 
מומלץ לחנות בחניה של מתחם ארנה (חינם, איזור כחול), לעלות במעלית לקומה ראשונה והכניסה למועדון תהיה ממש מצד שמאל שלכם. 

אתם מוזמנים לקרוא עוד על הפעילות השנתית בדף החוגים.