מעוניינים לחגוג בר/בת מצווה באופן שונה ומקורי!? רוצים להוציא את העובדים ליום כיף/פעילות מגבשת שהוא החופשה האולטימטיבית? יש לנו הרבה מה להציע לכם.

מתעניינים באירוע/ יום כיף בים המשלב תוכן ברמה גבוהה !?
בר/בת מצווה בים? ליום כיף/פעילות מגבשת שהוא החופשה האולטימטיבית? יש לנו הרבה מה להציע לכם.

מחלקת "אירועים על המים" של האקדמיה לגלישה מתמחה בתכנון והפקת אירועים בעלי תוכן ימי-ספורטיבי במגוון לוקיישנים ברחבי הארץ.  יש לנו ניסיון של מעל 10 שנים בהפקת אירועים על המים ואנחנו נחשבים היום למקצועיים ביותר בכל מה שקשור בהפקות תוכן ימי ספורטיבי, הן בשירות והן במקצועיות.
אירוע בים הוא חלום שיכול להתגשם, בים יש את האנרגיות הכי טובות ואת התפאורה המושלמת, רק תוודאו שאתם נעזרים במישהו שיש לו הרבה ניסיון בתחום מפני שמדובר בהפקות מורכבות…..

אז איך מתחילים?

אז איך מתחילים?

תמונה

STEP 1

קודם כל צריך לבחור לוקיישן.

את מקום האירוע תבחרו כמובן לפי הנוחות שלכם אבל לא רק. בשביל אווירה והרגשה של חו"ל בישראל שווה להרחיק קצת מאזור המרכז. לכל לוקיישן בו אנו מקיימים אירועים יש את הייחודיות שלו והמאפיינים שלו. מעבר ל"חופי הבית" שלנו, יש לנו כמובן יכולת לוגיסטית לקיים את האירועים בכל מקום שתחפצו, כל עוד מדובר במקום עם הרישיונות הדרושים לקיום אירוע.

לגלריה

STEP 2

אחרי שתבחרו לוקיישן מנצח, נמשיך בהתאמת התפריט ובר המשקאות

בפן הקולינרי יש הרבה רמות והרבה אפשרויות. לאירוע בר/ת מצווה לילדים בלבד אפשר לבחור תפריט פשוט יחסית, כשיש מבוגרים ההתייחסות היא שונה. צריך גם לחשוב יחד על אופן הישיבה, בר המשקאות וכל מיני דוכנים מפנקים שאולי תרצו להוסיף.

לגלריה

תמונה

תמונה

STEP 3

החלק האהוב עלינו במיוחד- יציקת התוכן ושילוב שלו עם קונספט האירוע. בחירת הפעילויות והמתקנים, תוספות של עיצוב, פינוקים, אטרקציות נוספות. הכל אפשרי...

הערך המוסף של האקדמיה לגלישה בא לידי ביטוי בעיקר בבניית התוכן, התאמת האטרקציות לאופי האירוע וכמובן והכי חשוב- הצוות המקצועי, המנוסה, המיומן והשירותי שמתפעל את האטרקציות באירוע עצמו.

לגלריה    חוברת אטרקציות 2017